web site hit counter

اگزوز آکروپوویچ Kawasaki Road Ninja ZX-10R

اگزوز Kawasaki Road Ninja ZX-10R از قطعات موتورسیکلت با برند آکروپوویچ، توسط شرکت کوير موتور در ايران ارائه و در مراکز فروش کوير با قيمت مصوب بفروش می رسد.

کویر موتور آکروپوویچ اگزوز آکروپوویچ  Kawasaki Road Ninja ZX-10R
جهت نمایش بهتر ویــدیــوها توصیه می شود از آخرین نسخه مرورگرها استفاده نمایید.
تا بارگذاری کامل ویـدیــوها صبرکنید.

اگزوز Exhaust Kawasaki Road Ninja ZX-10R Slip On Line  Titanium  S-K10SO17-ASZ-121237

شهرت سیستم‌های اگزوز Akrapovič (آکروپوویچ) – به عنوان حرفه ای ترین سیستم های اگزوز جهان - از تاثیر قابل‌ملاحظه‌شان در تقویت‌ عملکرد موتورسیکلت، صدای متفاوت و بی‌نظیرشان، طراحی‌های نوآورانه‌ و وزن سبک‌ و ساخت استادانه و دوام‌ آن ها به دست آمده است. این ویژگی ها از همان ابتدای پیدایش این برند در زمرۀ ویژگی های ذاتی آن بوده و اکنون آکروپوویچ با همین ویژگی‌ها به یک برند مطرح بین‌المللی بدل شده است و در بالاترین جایگاه سازندگان اگزوزهای حرفه ای در جهان جای گرفته است.

استفاده از فناوری‌های نوآورانه در این اگزوزها، از جمله تهیه آلیاژ‌های منحصر‌به‌فرد تیتانیومی، به ساخت قطعات باکیفیتی منجر شده است که همتایی ندارند و در کارگاه‌های خود شرکت ریخته‌گری شده‌اند. عملکرد اگزوزهای ساخت آکروپوویچ در سطح بسیار بالایی است و حتی صدای آنها نیز منحصر به خودشان است.

آکروپوویچ با پیشی گرفتن از مرزهای جهان طراحی، افتخارات بسیاری - از جمله جایزه طراحی محصول Red Dot – کسب کرده است و به این ترتیب دستاوردهایش را به تمامی جهان شناسانده است.