web site hit counter

اگزوز آکروپوویچ Honda Road CBR 300 R Slip On Line Carbon

اگزوز Honda Road CBR 300 R Slip از قطعات موتورسیکلت با برند آکروپوویچ، توسط شرکت کوير موتور در ايران ارائه و در مراکز فروش کوير با قيمت مصوب بفروش می رسد.

کویر موتور آکروپوویچ اگزوز آکروپوویچ  Honda Road CBR 300 R Slip On Line  Carbon
جهت نمایش بهتر ویــدیــوها توصیه می شود از آخرین نسخه مرورگرها استفاده نمایید.
تا بارگذاری کامل ویـدیــوها صبرکنید.

اگزوز Exhaust Honda Road CBR 300 R Slip On Line  Carbon  S-H3SO3-RC-118046

شهرت سیستم‌های اگزوز Akrapovič (آکروپوویچ) – به عنوان حرفه ای ترین سیستم های اگزوز جهان - از تاثیر قابل‌ملاحظه‌شان در تقویت‌ عملکرد موتورسیکلت، صدای متفاوت و بی‌نظیرشان، طراحی‌های نوآورانه‌ و وزن سبک‌ و ساخت استادانه و دوام‌ آن ها به دست آمده است. این ویژگی ها از همان ابتدای پیدایش این برند در زمرۀ ویژگی های ذاتی آن بوده و اکنون آکروپوویچ با همین ویژگی‌ها به یک برند مطرح بین‌المللی بدل شده است و در بالاترین جایگاه سازندگان اگزوزهای حرفه ای در جهان جای گرفته است.

استفاده از فناوری‌های نوآورانه در این اگزوزها، از جمله تهیه آلیاژ‌های منحصر‌به‌فرد تیتانیومی، به ساخت قطعات باکیفیتی منجر شده است که همتایی ندارند و در کارگاه‌های خود شرکت ریخته‌گری شده‌اند. عملکرد اگزوزهای ساخت آکروپوویچ در سطح بسیار بالایی است و حتی صدای آنها نیز منحصر به خودشان است.

آکروپوویچ با پیشی گرفتن از مرزهای جهان طراحی، افتخارات بسیاری - از جمله جایزه طراحی محصول Red Dot – کسب کرده است و به این ترتیب دستاوردهایش را به تمامی جهان شناسانده است.