web site hit counter


جدید ترین مطالب

 • آشنایی با علامت تجاری سوکو

  علامت تجاری سوکو (Super Soco) را می‌توان برترین نام برای موتورسیکلت های برقی سبک نامید. این برند موفق و بسیار پیشرو شروع خود را از آسیا شروع کرد و پس از موفقیت های چشمگیر و ارائۀ محصولات بسیار با کیفیت و مدرن در بازار نوظهور موتورسیکلت‌های برقی به بازار اروپا نیز راه پیدا کرد و به انتخاب اول مصرف‌کنندگان موتورسیکلت های برقی سبک (معادل موتورسیکلت‌های بنزینی 125 سی‌سی) در این قاره بدل شد.

  محصولات تحت این نام تجاری اکنون در بسیاری از کشورهای جهان فروش چشمگیری دارند. سوکو موتورسیکلتی است زیبا و چالاک است که رفت و آمدهای روزانه‌تان را به فعالیتی دلپذیر تبدیل می کند.

  مدل TC MAX

  طراحی:

  در سری TC، از طراحی کلاسیک و عناصر قدیمی که اصطلاحاً به آن رترو (Retro) گفته می‌شود استفاده شده است. این طراحی، با مدرن‌ترین امکانات و فناوری‌ها در مدل TC MAX ترکیب شده‌اند.

  ویژگی‌های اختصاصی سری TC، چراغ جلوی گرد LED ، زین فنردار راه راه با استایل کافه ریس (Café Race)، استایل مدرن فلاپ‌های ناحیه «انجین»، و صفحه سنجشگرهای ترکیبی آنالوگ و دیجیتال است. در صفحه سنجشگرها می‌توان به اطلاعاتی چون شارژ باتری، دامنه پیمایش باقیمانده، حالت فعلی سواری (حالت اقتصادی یا ECO و حالت اسپورت و تمام-سرعت) و موارد استانداردی چون سرعت و میزان پیمایش دسترسی داشت.

  در مدل TC MAX، با دو مدل چرخ عرضه می‌شود که در یک مدل از هشت پر آلومینیومی و در مدل دیگر از پره‌ها و طوقه های استایل کلاسیک استفاده شده است.

  دوشاخ عقب استیل با رنگ متالیک و محافظ تسمه و پوستۀ موتور الکتریکی مرکزی با طرح شبدری در نگاه اول، این محصول را از سایر اعضای خانواده متمایز می‌کنند.

جدید ترین اخبار

 • کویر موتور، موتورسیکلت کویر، کویر، شرکت کویرموتور، نشست خبری، تولید ملی، لوازم موتورسیکلت، قطعات موتورسیلکت

  در روز های پایانی سال جهش تولید، شرکت کویرموتور راه خودکفایی را همچنان ادامه می‌دهد و در این راستا؛ اقدام به برنامه ریزی نشست خبری با حضور جناب آقای منصوری؛ رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه، فعالان حوزه خبر و مدیران ارشد کویرموتور با موضوع همگرایی قطعه سازان و صنعتگران برای تولیدات ملی ایران عزیز نموده است.
  کویر موتور، قدردان همراهی صنعتگران و نوآوران ایران عزیز است.

 • کویرموتور، موتورسیکلت، موتور، کلارآباد، موتورسیکلت برقی، نمایشگاه موتورسیکلت، موتوربرقی

  نمایشگاه و فروشگاه کلارآباد، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

  • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
  • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
  • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

 • رضا زینت بخش، گردشگری، باشگاه کویر ، موتورسواری، کویر موتور، کاواساکی، کاوازاکی، تراول

  نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی با هدف فراهم نمودن زمینه آشنایی عموم جامعه با صنعت گردشگری و تاثیر آن بر اقتصاد کلان کشور درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در اسفندماه سال 1399 برگزار شد.
  رضا زینت بخش، عضو تیم موتور سواری کویر و سفیر فرهنگ ترافیک که چندی پیش سفر دور ایران را به پایان رسانده است در این نمایشگاه حضور داشت و بعد جدیدی به فرهنگ گردشگری و استفاده از موتورسیکلت به عنوان یک وسیله کارامد برای مسیرهای جدید ارائه داده است.
  کویرموتور از حضور سبز زینت بخش حمایت، و برای او در تمامی عرصه ها آرزوی موفقیت می کند.

 • کویرموتور، موتورسیکلت، موتور، بزرگراه مدرس تهران، موتورسیکلت برقی، نمایشگاه موتورسیکلت، موتوربرقی

  نمایشگاه و فروشگاه کویر موتور در بزرگراه مدرس تهران، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

  • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
  • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
  • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول