web site hit counter

کویر موتور | آخرین اخبار کویر موتور

دعوت به همکاری

شرکت کویر موتور؛ فعال در صنعت موتورسیکلت، جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.

شگفتی در مرحله دوم مسابقه موتو3 توسط یک نوجوان 16ساله با موتور کی تی ام

وعده‌های کی تی ام درباره پیشرفت فناوری موتورسیکلت‌ها در همه رده‌های مسابقه‌ای (موتو3، موتو2 و موتو جی‌پی) بیراه نبود و با وجود اینکه پیست قطر برای موتورهای کی تی ام شرایط ایدال را نداشت، این تیم در مجموع عملکرد خوبی را از خود بجا گذاشت.

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در تاکستان

نمایشگاه و فروشگاه تاکستان، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها با مدیریت غلامرضا رحمانی برای عرضه محصولات و فروش (B2C)، در خدمت مشتریان گرامی است. در این نمایشگاه مجموعه‌ای از محصولات؛ اعم از دو، سه و چهارچرخ، محصولات خيابانی، آفرود و دريايی عرضه شده است. نمایشگاه تاکستان؛ مجری فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه با ارائه اقساط بلند مدت ١٤ماهه (بدون سود) برای مشتریان گرامی است...

شرایط اقساط برای محصولات کویرموتور

شرایط اقساط برای محصولات کویرموتور؛
دوچرخه؛ 25% پیش پرداخت، اقساط 6 ماهه (بدون کارمزد)
موتورسیکلت؛ 25% پیش پرداخت؛ اقساط 14 ماهه (بدون کارمزد)
اکسسوری؛ 25% پیش پرداخت؛ اقساط 4 ماهه، درصورت خرید موتورسیکلت (بدون کارمزد)

معرفی نفربر برقی کویر

نفربرهای برقی کویر؛ یک محصول کارآمد و سبز برای حمل و نقل‌های ویژه شهری است.

این اتوبوس‌های الکتریکی؛ که از باتری برای تولید نیرو بهره می‌برد، هیچگونه آلودگی محیط زیستی ندارند و از منابع، استفاده بهینه می‌کنند. دارای یک سیستم کنترل شخصی هستند و فرمان‌پذیری انعطاف‌پذیر دارند. سبک و برای سفرهای درون‌شهری کوتاه بسیار راحت و دلپذیرند. بازیافت آنها بسیار آسان و سریع است ولی در عین حال، عمر طولانی دارند.

دومین رونمایی از محصولات جدید کویرموتور درسال 99

با رونمایی شرکت کویرموتور از چندین مدل برتر سال از برندهای معتبر جهانی، علاقمندان و مشتاقان این موتورسیکلت‌ها به خواسته‌هایشان خواهند رسید. 20 اسفند ماه 99 در محل ساختمان کویر رونمایی از محصولات زیر با حضور جناب آقای منصوری، رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه، نمایندگان فروش تهران و مدیران ارشد کویرموتور انجام شد.

برگزاری نشست تخصصی کویرموتور با حضور رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت و اصحاب رسانه

روز سه‌شنبه 19 اسفندماه در محل ساختمان شرکت کویرموتور نشست خبری با حضور محمدخادم منصوری؛ رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه، فعالان حوزه خبر و مدیران ارشد کویرموتور با موضوع همگرایی قطعه سازان و صنعتگران برای تولیدات ملی ایران عزیز انجام شد.

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در کلارآباد

نمایشگاه و فروشگاه کلارآباد، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

حضور رضا زینت بخش - عضو باشگاه کویر - در نمایشگاه گردشگری تهران 99

نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی با هدف فراهم نمودن زمینه آشنایی عموم جامعه با صنعت گردشگری و تاثیر آن بر اقتصاد کلان کشور درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در اسفندماه سال 1399 برگزار شد.
رضا زینت بخش، عضو تیم موتور سواری کویر و سفیر فرهنگ ترافیک که چندی پیش سفر دور ایران را به پایان رسانده است در این نمایشگاه حضور داشت و بعد جدیدی به فرهنگ گردشگری و استفاده از موتورسیکلت به عنوان یک وسیله کارامد برای مسیرهای جدید ارائه داده است.
کویرموتور از حضور سبز زینت بخش حمایت، و برای او در تمامی عرصه ها آرزوی موفقیت می کند.

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در بزرگراه مدرس تهران

نمایشگاه و فروشگاه کویر موتور در بزرگراه مدرس تهران، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در شیراز

نمایشگاه و فروشگاه شیراز، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

پایان دوهفته هیجان‌انگیز در صحرا؛ گزارش مرحلۀ نهایی رالی داکار 2021

استفان پترهانسل، اولین پیروزی خود را در موتورسواری در داکار در سی‌سال پیش بدست آورد. اما اکنون، در اتومبیلرانی رالی هشت عنوان را به مجموعه خود اضافه کرده و تنها راننده‌ای است که در سه قاره برنده شده است.

در پایان رالی داکار2021، کوین بناویدس هم خود را به عنوان اولین برنده آمریکای جنوبی در رشته موتورسیکلت اندرو در کتاب‌های تاریخ نوشت، در حالی که یکی از هموطنانش، مانوئل آندجار آرژانتینی، در مسابقه چهار نفره پیروز شد. البته همه می‌دانیم که اگر آن اتفاق ناگوار برای توبی پرایس، قهرمان تیم کی تی ام نمی‌افتاد، این شانس هم نصیب او نمی‌شد.

همانند سال 2019، در گروه خودروهای چهارچرخ سبک، همه چیز تحت سلطه کمپانی کن ام بود تا تمام سکوها را از آن خود کنند. اما مقام نخست برای یکی دیگر از لاتین‌های شیلیایی؛ فرانسیسکو لوپز قرار گرفت. در مورد سکوی کامیون هم رنگ کاماز خودنمایی می‌کرد و مقام اول آن توسط دیمیتری سوتنیکوف روسی فتح شد.

صدرنشینی بی‌چون و چرای تیم کن ام در مبارزه چهارچرخ‌های آفرود؛ گزارش مرحلۀ دوازدهم رالی داکار 2021

چالکو لوپز در دهمین داکار خود با لشگری از تازه واردین پرسرعت طرف بود از جمله ست کوینترو، برنده دو مرحله، کریس میک، همچنین برنده دو مرحله، و کریستینا گوتیرز که از 2005 به این سو نخستین زنی است که توانسته در داکار پیروز یک مرحله شود. رقبا کم نبودند اما این کهنه کار شیلیایی نیز با تجربه چندین ساله خود می دانست که چه زمانی می بایست بیشتر مایه بگذارد. لوپز در چهار مرحله در میان سه نفر برتر بود و تا آغاز مرحله ششم فوق العاده ثابت‌قدم ظاهر شد، اما در مرحله ششم دچار مشکل فنی شد و یک ساعت اتلاف وقت داشت که باعث شد در رده‌بندی سراسری با  36 دقیقه اختلاف با آرون دومزالا صدرنشین، در جایگاه دوم قرار گیرد. اما معلوم شد که لوپز از این بابت نگرانی‌ای به دل راه نداده و با پیروزی در تک‌تک سه مرحله بعدی توانست سه روز مانده به پایان رالی مجددا صدرنشین شود. از آن پس لوپز مشغول دفاع از صدرنشینی‌اش شد و با اشتباه‌ها و بدبیاری های رقبایش ست کوینترو، آرون دومزالا و آستین جونز توانست برای بار دوم قهرمانی داکار را از آن خود کند.   

سام ساندرلند و مبارزه برای صدرنشینی؛ گزارش مرحلۀ یازدهم رالی داکار 2021

بارندگی باعث شد که یک بخش 50 کیلومتری از مسیر مرحله یازدهم غیر قابل استفاده شده و آن را از مسابقه حذف کنند. از پیش انتظار می‌ رفت که مرحله یازدهم صحنه رویدادهای دراماتیک و سرنوشت‌سازی باشد. این مرحله‌ای بود پیچیده و جامع و متنوع، چرا که هم با دشواری‌های مسیریابی – بخصوص در ابتدای مسیر- همراه بود که حواس‌جمعی کامل موتورسوارها و راننده‌ها را می‌طلبید و هم در یک سوم انتهایی، یک پهنه گسترده از تپه‌های شنی داشت که کسانی چون سم ساندرلند و ناصرالعطیه به خوبی از پسشان برآمدند، هرچند که رقبا نیز کم نیاوردند.

احتیاط برای بقا؛ گزارش مرحلۀ دهم رالی داکار 2021

انتظار نمیرفت که رقابت در دسته موتورسیکلت به جدالی برای بقاء تبدیل شود. در صدر جدول رده‌بندی، چهار راکب هوندا که سم ساندرلند را در محاصره خود گرفته بودند برای حفظ موقعیت برتر خود نیازی به سرعت‌های آنچنانی نداشتند. در مرحله امروز (مرحله دهم) نیز کسی از آنها انتظار سواری بی‌محابا نداشت ... اما ناچو کورنخو پس از از پشت سر گذاشتن 252 کیلومتر دچار سانحه شد (نگاه کنید به بخش «ضربه‌ای خردکننده») و نهایتا ریکی برابک این مرحله را برد و در رده بندی سراسری به جایگاه دوم ارتقاء یافت (نگاه کنید به بخش عملکرد درخشان روز). یادی هم کنیم از کوین بناویدس که با 1 دقیقه و 4 ثانیه اختلاف صدرنشین است...

بهشت عکاسان و جهنم رانندگان! گزارش مرحلۀ نهم رالی داکار 2021

مسیر مخصوص مرحله نهم از ساحل آغاز شده، نئوم را دور زده و بار دیگر به ساحل می‌رسد. از نمای بالا، دریای نیلی و سایه‌روشن‌های قهوه‌ای‌رنگ شن‌های ساحل تمایزی چشم‌نواز دارند اما آنچه شرکت‌کنندگان رالی از روی زمین و از دریچه کلاه‌های ایمنی‌شان می‌دیدند صخره‌های میانه راه و رَد درهم و برهم خودروها و موتورسیکلت‌ها در انتهای مسیر بود. کارلوئس ساینز و ناصر العطیه اتلاف وقت داشتند اما مهارت‌های مسیریابی ناچو کورنخو در جاهایی که استراتژی بسیار مهم‌تر از تکنیک و سرعت بود به نفع‌اش تمام شد. مناظر شگفت این مسیر مخصوص 465 کیلومتری انسان را به آرامش دعوت می‌کند و برنده‌های این مرحله نیز کسانی بودند که این را از دل و جان درک کردند.   

درست مثل یک قهرمان! گزارش مرحلۀ هشتم رالی داکار 2021

ابَرشهر آینده، نئوم، هنوز رنگ واقعیت به خود نگرفته است، اما خود ناحیه نئوم پدیده های زمین‌شناختی چشمگیر و جالب توجهی دارد، منظورمان همه آن دره ها و صخره ها و کوه‌های قهوه‌ای رنگی است که موتورسوارها و راننده هایی که عازم نئوم بودند، بی آنکه مجالی برای لذت بردن از تماشایشان داشته باشند مسیر خود را به دشواری از میانشان می‌یافتند. در آغازِ مسیر مخصوص، زمین‌های سنگلاخ با چرخ‌های موتورسیکلت‌ها نامهربانی کردند و توبی پرایس و سم سندرلند را حسابی به دردسر انداختند. در دسته خودرو نیز بخت با سباستیان لُب یار نبود و آخرین تایری که داشت پنچر شد. بله، این مناظر شگفت، فداکاری‌های سنگین می طلبند!

فتادن و خیزش، قهرمانان را می‌سازد؛ گزارش مرحلۀ هفتم رالی داکار 2021

شاید پیروزی در مرحله هفتم را باید موهبتی زهرآلود برای ریکی برابک بدانیم؛ زهرآلود، چرا که خود او پیش از این گفته بود که هر موتورسواری که در مراحل آغازین رالی جلودار بوده است نهایتا زمینگیر شده است، از جمله توبی پرایس و هم‌تیمی خودِ ریکی برابک، خوان بارِدا. برابک آمریکایی، این مرحله را سریعتر از همه به پایان رساند و نفر اول این مرحله شد، اما پیروز بزرگ این مرحله، ایگناتسیو کورنخو است که حال با فاصله اندکی از توبی پرایس در مقام نخست رده‌بندی سراسری قرار گرفته است و به لحاظ شم بسیار قوی‌اش در مسیریابی، بر برابک نیز برتری دارد.

در دسته چهارچرخ، نیکولاس کاویلیازو به خاطر یک مشکل فنی از دور مسابقات خارج شد و حال منوئل آندوخا با بیش از 20 دقیقه فاصله از رقبایش الکساندر ژیرو و جیووانی انریکو، صدرنشین رده‌بندی سراسری است. یزید الراجحی در دسته خودرو موفق شد تا در سریع‌ترین زمان به سکاکه برسد. در این بین، دو صدرنشین رده‌بندی سراسری بخش خودرو، یعنی استفان پیترهانسل و ناصر‌العطیه در بخش دوم این مرحله چندان به خودروهایشان فشار نیاورند و همین باعث شد تا الراجحی اهل عربستان که در اینجای مسیر، دوم بود و از رقیبش 6 دقیقه فاصله داشت پیروزِ مرحله هفتم از کار در آید.

در دسته خودروهای سبک، «چالکو» لوپز سومین پیروزی مرحله‌ایش را کسب کرده و به مقام چهارم در رده‌بندی سراسری رسید اما هنوز 25 دقیقه با پُل آرون دومزلا فاصله دارد.

در دسته کامیون، دمیتری سُتنیکوف، یک پیروزی چهارم به این سال پربار خود افزود و در رده‌بندی سراسری، فاصله‌اش را با هم‌تیمی‌اش آنتون شیبالوف به بیش از 45 دقیقه رساند.    

تجدید قوا برای یورشی دوباره؛ گزارش مرحلۀ ششم رالی داکار 2021

روز هفتم فرصت خوبی برای تجدید قوا و لذت بردن از آسمان پرستاره در دل صحراست. چرا که مسایقه‌ای در کار نیست! ما نمی‌دانیم که شرکت‌کنندگان؛ (ورزشکاران و تیم فنی و...) چه در سر دارند و چه نقشه‌ای برای فردا می‌کشند. اما موضوع هر چه باشد فرصتی برای استراحت نیز وجود دارد.

.

نتایج کلی در پایان مرحله ششم عبارت‌اند از؛

 • رتبه نخست در بخش موتورهای اندرو؛ توبی پرایس (استرالیا) از تیم کی تی ام
 • رتبه نخست در بخش اتومبیل؛ پیتر هانسل و بولانژه (فرانسه) از تیم مینی
 • رتبه نخست در بخش چهارچرخ‌های سبک اندرو؛ دومزالا و مارتون (لهستان) از تیم کن ام

ادامه پیشتازی چهارچرخ‌های کن ام در مرحلۀ پنجم رالی داکار 2021

آفرودهای کن ام تا پیش از این قدرت و استقامت خود را در مسابقات مراحل قبلی داکار نشان داده بودند، اما ادامه قهرمانی بسیار سخت‌تر و عجیب‌تر است!

این بار دو راننده شیلیایی از تیم کن ام با عملکرد بی‌نظیر‌شان در دور پنجم بی‌قیب بودند. همچنین دو راننده دیگر از همین تیم خلیفه الا عطیه - قطری و پائولو چسی ایتالیایی با قرار گرفتن در جایگاه دوم شایستگی‌های خود را نشان دادند. با کسب سکوی سوم توسط آستین جونز  از آمریکا و گوستاوو گوگل مین از برزیل شاهکار تیم های کن ام و چهارچرخ‌های قدرتمند آن کامل شد.

در بخش موتورسیکلت؛‌ کسب سکوی سوم توسط توبی پرایس در ادامه راه سختی که در دورهای پیشین متحمل شده بود، یک گام دیگر بسوی قهرمانی است. همه دوستاران توبی امیدوارند تا برای او حادثه‌ای پیش نیاید تا او همچنان با قدرت به مسیر پیش رو ادامه دهد.

عملکرد درخشان مرحله چهارم توسط کی تی ام در رالی داکار 2021

KTM خبر عقد قرارداد با دنیل سندرس را در اواخر سپتامبر اعلام کرد، درست کمی پیش از حضور سندرس در رالی آندلوسیا. این موتورسوار استرالیایی شروع خوبی در داکار 43‌اُم داشت و  در همان مرحله پرولوگ (مقدماتی) یکی از سه مقام برتر را کسب کرد. اما حتی در مرحله چهارم هم بروز سانحه‌ای در ساعت یازدهم مسابقه و کمی اتلاف وقت در کیلومتر آخر نتوانست مانع از کسب مقام سومی سندرس در مسیر مخصوص 337 کیلومتری امروز به ریاض شود. این برای موتورسواری که تخصصش اندرو است و این تازه دومین حضورش در میدان رالی است عملکرد چشمگیری است. این راکب کی‌تی‌ام ، که در رده ‌بندی سراسری عنوان بهترین تازه کار را از آن خود کرده است (و البته رکوردش 14 دقیقه عقب‌تر از زاویِر دوسولتره فرانسوی است) به تدریج به نخستین برد مرحله‌ای خود نزدیک می‌شود. هموطن او توبی پرایس در نخستین حضورش در داکار در سال 2015 سوم شد؛  شش سال پس از آن شاید شاهد عروج یک نابغه استرالیایی دیگر باشیم که با تیم میتیگ‌هوفن به جهان معرفی شده است.

مرحله سوم و قهرمانی دوباره توبی پرایس در رالی داکار 2021

توبی پرایس در مرحله سوم روز سه‌شنبه دومین برد خود را در مسابقات رالی داکار 2021 به دست آورد ولی همچنان اسکایلر هوز، در رده‌بندی کلی پیش‌تاز است.

پس از تلاش در مرحله دوم (روز دوشنبه)، توبی پرایس در طول 403کیلومتری در یک نبرد رو در رو با کوین بنویدس از هوندا بود. تلاش در تمام روز، تنها الگویی بود که در هر دو مرحله آغازین مشاهده می‌شد، زیرا بیشتر موتورسواران در طی مسیر وقت خود را از دست می‌دادند، در حالی که پرایس ، بناویدس و ماتیاس واکنر - روز بسیار ساده‌تری داشتند.

بناویدس موفق شد در فاصله 183 کیلومتری یک دقیقه برتری نسبت به پرایس داشته باشد، اما در نیمه دوم آزمون استرالیایی پاسخ داد و پس از 292 کیلومتر جلوتر از این مسابقه پیش افتاد.

در پایان این مرحله، پرایس پیروزی بزرگی برابر رقیب آرژانتینی خود بدست آورد تا دومین مرحله خود را در دو روز و سیزدهم کار داکار خود بدست آورد.

گزارش مرحله دوم؛ جابجایی‌های غیر منتظره در رالی داکار 2021

پیشرفت چشمگیر موتورسواران تیم Hero Motosportsدر مرحله دوم داکار 2021

موتورسوارین تیم Hero Motosports که در مرحله اول رالی شروعی محتاطانه داشتند در مرحله دوم توانستند چند پله در رده‌بندی بالاتر روند.

مسیر مرحله دوم رالی داکار از بیشه آغاز شده و پس از 685 کیلومتر در وادی الدواسیر به انتها میرسد.

سباستین بولر که در مرحله افتتاحی از مقام پنجم به مقام بیست و نهم سقوط کرده بود، در این مرحله با عملکرد بی‌نقص خود و موتورسیکلت جدیدش سیزدهم شد و در ردهبندی سراسری در مقام بیست و چهارم جای گرفت. یواخیم رودریگز نیز که در آغاز این مرحله در رده‌بندی سراسری در مقام بیست و دوم  جای داشت، با کسب مقام دوازدهم در مرحله دوم، به مقام هفدهم در رده‌بندی سراسری نائل شد.

او که هنوز موتورسوار پیشتاز تیم است پس از اتمام مرحله دوم در مصاحبه‌ای گفت: «مرحله دوم به کلی با مرحله قبل تفاوت داشت. این بار خیلی سریعتر می‌راندم چون فضای وسیعتری برای حرکت داشتم. اما البته زمین فوق‌العاده نرم بود، طوری که یک بار تقریبا تا دسته فرمان در شن فرو رفتم».

سانتوش، دیگر موتورسوار تیم نیز در مرحله دوم پیشرفت چشمگیری داشت و از مقام چهل و سوم به مقام سی و ششم در رده‌بندی سراسری رسید. تعبیر او چنین بود: «سرعت در این مرحله زیاد بود و به این موتورسیکلت جدید هم حس واقعا خوبی پیدا کردم. اعتماد به نفسم کم کم دارد بهتر می‌شود».

تیم Hero Motosports با موتورسیکلت Hero 450 Rally در داکار 2021 شرکت دارد.

گزارش مرحله اول رالی داکار 2021

مرحله اول مسابقات داکار همراه با برتری بی‌چون و چرای تیم‌های کن ام در بخش آفرودهای چهارچرخ و کی تی ام در بخش موتورهای آفرود بود. در زیر مصاحبه جالب توبی پرایس و جدول نتایج و برخی از اقدامات برگزاری مسابقات را که در نوع خود بی‌نظیر است را مطالعه کنید؛

.

توبی پرایس: «فقط باید خونسرد بود»

حتی اشتباه مسیریابی در اواخر مرحله اول رالی نیز نتوانست مانع از سیزدهمین برد مرحله‌ای این استرالیایی در مجموع حضورهای تاریخی او در رالی داکار و حرکت او به سمت پیشتازی سراسری شود.

«امروز تازه در مرحله اول بودیم و به همین خاطر مسیریابی هنوز واقعا مشکل بود. تقریبا 7 کیلومتر مانده به پایان مسابقه کمی راه را گم کردم. قدری طول کشید تا دوباره به مسیر برگردم. روز خوب و آرامی بود. در روزهای پیش رو احتمالا رده‌بندی‌ها افت و خیز زیادی خواهد داشت. فقط باید خونسرد بود و به حرکت ادامه داد و برای پیش افتادن تلاش کرد».

نیم‌نگاهی به صحرا – رالی داکار 2021

498 مسابقه‌دهنده، که 286 وسیله نقلیه خود را متعاقب بازبینی‌های دقیق فنی و اداری آماده شروع چهل و سومین دوره رالی داکار کرده‌ بودند، با چهره‌های خندان عکس یادگاری گرفتند. این 286 وسیله نقلیه شامل 64 خودرو سواری، 61 وسیله نقلیه سبک (از جمله 44 ساید-بای-ساید)، 101 موتورسیکلت، 16 چهارچرخ (کواد) و 44 کامیون می‌باشد که همگی مهیای آنند که فردا مسیر 8000 کیلومتری مسابقه را آغاز کنند. 23 وسیله نقلیه نیز در خط شروع مسابقه افتتاحی داکار کلاسیک جای می‌گیرند، که یک مسابقه رگیلاریته (متعادل) برای خودروهای سواری و کامیون‌های مدل‌های دهه 80 و 90 است. {توضیح: در یک رالی رگیلاریته (متعادل) یا رالی زمان-سرعت-مسافت (TSD) رانندگان می‌بایست هر بخش از مسیر را با یک سرعت میانگین مقررشده بپیمایند. در این نوع از رالی نیازی نیست که راننده یا وسیله نقلیه او از پس سرعت‌های بالا بربیاید. این نوع رالی معمولا با شرکت وسائل نقلیه قدیمی و کلاسیک و رانندگان غیرحرفه‌ای برگزار می‌شود.}

...

ضربه‌ای خردکننده

رومن دوما احتمالا به شروعی بهتر از این برای چهارمین حضور خود در داکار امید داشت. او که در سال 2017 هشتم شده بود سال گذشته نیز پس از طی 71 کیلومتر مجبور به کنارهگیری از مسابقات شد. مرحله پرولوگ 11 کیلومتری داکار 2021 هم حسابی از خجالت او در آمد. دوما که یک خودرو سواری 2-چرخمحرک Rebellion DXX را میراند حال در جدول رده‌بندی سراسری در جایگاه آخر قرار گرفته است و این مرحله را در مدت زمانی دو برابر طولانی تر از پیروز این مرحله، ناصر العطیه، به پایان رساند. ظاهرا این نتیجه بد به خاطر اشتباه او در مسیریابی بوده است. این را البته می بایست یک هشدار دانست... 

داکار لذت است؛ رالی داکار 2021

ماجرای رالی داکار از سال 1977 آغاز شد، سالی که تیری سابین و موتورسیکلتش در رالی آبیدجان-نایس در صحرای لیبی راه گم کردند. او از مرگ نجات یافت و به فرانسه بازگشت اما خاطره چشم‌اندازهای آن صحرا از ذهنش محو نشد؛ با خود عهد کرد که دیگران را هم در این تجربه مسحورکننده‌ شریک کند. او طرح یک مسیر رالی را در ذهن ریخت که از دل اروپا آغاز می‌شد، از شهر الجزیره می‌گذشت و با عبور از آگادز در نیجر به داکار ختم می‌شد. سابین برای این ایده خود شعاری داشت: «برای راهی‌شده‌ها یک چالش است، و برای آنها که می‌مانند یک رویا». شوق عظیم سابین و آن یک جُو دیوانگی که با همه ایده‌های بزرگ آمیخته است، خیلی زود این طرح را به جامه عمل درآورد. رالی پاریس-داکار، این شعله‌ای که با اخگر ماجراجویی برافروخت و پیام‌آور دوستی میان همه انسان‌ها شد، از آن زمان تاکنون همچنان موتورسوارها را به چالش کشیده، شگفت‌زده کرده و به هیجان می‌آورد، چنانکه هر سال خاطرات و روایت‌های ورزشی و انسانی فراوان از آن به جا می‌ماند.

امسال نیز همچون سال گذشته، مسابقه سرشار از هیجان رالی داکار، در صحرای عربستان - در میان دریای سرخ و خلیج فارس برگزار می شود.

دیروز، در میان تدابیر شدید بهداشتی (ناشی از کرونا) سی نفر از ورزشکاران - که رقیب هم هستند - در کنفرانس مطبوعاتی دیجیتال شرکت کردند و درباره هیجان و بی تابی خود برای شروع مسابقه صحبت کردند.

جاه طلبی ها همراه با شوق دیدن زیبایی های صحرا در این مسابقه درهم آمیخته است.

داکار - در ابتدا - یک رویا بود، اما با اینکه به واقعیت پیوسته است، هیچگاه تبدیل به یک شغل نشده است. داکار لذت است.

چهل و سومین دوره مسابقه داکار طی دو هفته بطول خواهد انجامید و ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که همچون سال گذشته شما را در جریان هر روزه اخبار، حواشی و نتایج قرار دهیم.

ارتباط با کویرموتور برای نوبت‌دهی صدور سند با شماره تلفن پنج رقمی

شرکت کویرموتور جهت تسهیل در نوبت‌دهی صدور سند، یکی از مبادی ورودی شماره پنج‌رقمی 57406-021 را برای پاسخگویی به مشتریان گرامی قرار داده است. 

متقاضیان محترم می‌توانند از این پس با شماره‌گیری شماره پنج‌رقمی از راهنمایی کارکنان کویر در واحد صدور سند برخوردار شوند و پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

توجه؛ اطلاع‌رسانی صرفا از همین سایت صورت می‌پذیرد و سایر سایت‌های نامعتبر با این شرکت مرتبط نیستند.

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در بوشهر

نمایشگاه و فروشگاه بوشهر، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهره‌برداری از دومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در تبریز

نمایشگاه و فروشگاه تبریز، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در نیشابور

نمایشگاه و فروشگاه نیشابور، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

احداث کارخانه و خط تولید باتری توسط شرکت کویرپارت

گفتگو با حسین خیمه کبود؛ مدیر عامل شرکت کویرپارت 

گروه تولیدی کویرموتور در راستای افزایش ظرفیت سالانه تولید خود، شرکت کویرپارت را پایه‌گذاری کرده است. این مهم با اقدام به احداث خط تولید باتری‌های موتوربرقی محقق خواهد گردید.

مجموعه کارخانجات کویرموتور، اقدام به بومی‌سازی محصولات پرمصرف کرده‌است و در این راستا، عرضه و تولید محصولات و استفاده بهینه مصرف‌کنندگان در دستور کار شرکت قرار دارد. بدین ترتیب، تکمیل ارائه خدمات پس از فروش، منوط به ساخت ملزومات اصلی موتورسیکلت‌ها و نفربرهای برقی است.

پایان شیرین برای اولیویرا و کی‌تی‌ام در مسابقات موتوجی‌پی پرتقال

پایان مسابقات 2020 موتوجی‌پی در پرتقال هم برای تیم کی‌تی‌ام و هم برای اولیویرا خوشایند بود. دیشب در آخرین مسابقه فصل (پانزدهمین مسابقه بزرگ)، میگل اولیویرا دست به کار بزرگی زد و از ابتدا خواست خود برای اولین قهرمانی را نشان داد. امسال مسابقات بسیار فشرده برگزار شد و موتورسواران فرصت چندانی برای تجدید قوا نداشتند.

عملکرد تیم کی‌تی‌ام در کل فصل نسبت به سال‌های گذشته اندکی بهبود یافته بود و این نشان از بالا رفتن جزئیاتی در کارکرد موتورهای کی‌تی‌ام و تلاش اعضای تیم بوده است. علاوه بر میگل اولیویرا، پل اسپارگارو در مجموع برای کی‌تی‌ام بهترین بود و جایگاه پنجم مجموع را بدست آورد و برد بیندلر در اولین حضور خود یک قهرمانی بدست آورد و در مصاف با بزرگان مسابقات موتوجی‌پی، مقام یازدهم را از آن خود کرد.

افزایش پنجاه درصدی تیراژ تولید کویرموتور از دیماه سال جاری

متخصصین کویرموتور با تلاش شبانه‌روزی و کار سخت بمدت یک‌ماه، توانستند راندمان خط تولید کارخانه را تا پنجاه درصد افزایش دهند.

کارشناسان زحمتکش و متعد کویرموتور با جابجایی خط سه و بهبود در راندمان خط یک و سه کارخانه، موفق به افزایش تیراژ در تولید محصول شدند. 

سیزدهمین عنوان قهرمانی جهان برای KTM در مسابقات آفرود MX2

تیم مسابقات آفرود KTM با عنوان Red Bull KTM Factory Racing با درخشش قهرمان بیست سالۀ فرانسوی، تام ویاله موفق به کسب سیزدهمین عنوان قهرمانی جهان برای KTM در مسابقات آفرود MX2 سال 2020 شد. این عنوان در کلاس کراس 250 سی سی با موتورسیکلت  SX-F 250 در ایتالیا به دست آمد...

بازگشت موفقیت‌آمیز رضا زینت‌بخش از سفر به دور ایران

زینت بخش موفق شد با موتورسیکلت ورسیس کاواساکی که یک وسیله مناسب برای گردشگری است، از مناطق بسیار سخت عبور کند.

در ورزشگاه تختی تهران، شاهد مراسمی بودیم که حسن ختامی برای این سفر بود. در این مراسم آقایان علی اصغرپور سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران، حمیدرضا حسین‌پور، مدیریت ورزشگاه تختی، سعید شهرابی، مسئول کمیته همگانی و موتورهای سنگین، کیوان نفری مدیر روابط عمومی و مارکتینگ کویر موتور و تنی چند از علاقمندان به موتورسواری تورینگ شرکت داشتند...

تسهیلات برای مشتریان کویرموتور از آذر ماه جاری

خرید محصولات از امروز، پرداخت اقساط از فروردین 1400

شرکت یکتازسیکلت کویر جهت تسهیل در خرید مشتریان گرامی، اقدام به عرضه محصولات در کلیه نمایشگاه‌های دائمی کویر با شرایط زیر نموده است.  

چگونگی استفاده از این طرح به دو صورت انجام می‌پذیرد؛

الف- 25 درصد نقدی، الباقی طی اقساط 12 ماهه

ب- 30 درصد نقدی، الباقی طی اقساط 14 ماهه

بهره‌برداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در منیریه تهران

نمایشگاه و فروشگاه منیریه، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

پنج درصد کاهش قیمت شامل همه محصولات کویر

شرکت کویر موتور؛ با رویکرد حمایت از مصرف‌کنندگان و با توجه به تطبیق قیمت‌ها و اجرای طرح کمک اقتصادی، نرخ کلیه محصولات خود را کاهش داد.

این کاهش قیمت پنج درصدی از تاریخ اعلام خبر شامل همه محصولات در تمامی نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های کویرموتور خواهد بود.

گشایش نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در زاهدان

نمایشگاه و فروشگاه زاهدان، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C) در خدمت مشتریان گرامی است؛

نمایشگاه و فروشگاه زاهدان، با مدیریت غلامرضا آبین حسینی، نماینده دائمی شرکت کویرموتور می‌باشد؛

نشانی نمایشگاه: زاهدان، خیابان دانشگاه، نبش دانشگاه 33   تلفن: 33424915-054

واریز کمک معیشتی همراه با حقوق به کارکنان کویرموتور

به اطلاع می رساند به منظور بررسی و رسیدگی به شرایط حقوق و دستمزد کارکنان در روز چهارشنبه مورخ 1399/7/23 جلسه ای با حضور صاحبان محترم سرمایه، مدیر عامل محترم و دوتن از معاونین محترم شرکت برگزار شد.

پس از بحث و بررسی مقرر گردید درصدی از حقوق پرسنلی که با سقف حقوق که در ذیل اشاره می شود تحت عنوان کمک معیشت با حقوق مهرماه به همکاران محترم پرداخت شود.

گشایش نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در مهرشهر کرج

نمایشگاه و فروشگاه اهواز، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

نمایشگاه و فروشگاه مهرشهر، با مدیریت علی خلیلیان، نماینده دائمی شرکت کویرموتور می‌باشد؛

نشانی نمایشگاه: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری، نبش کوچه بنفشه، مجتمع تجاری آمیتیس

تلفن: 34236405-026

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در اهواز

نمایشگاه و فروشگاه اهواز، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

نمایشگاه و فروشگاه اهواز، با مدیریت مهدی یزدانی، نماینده دائمی شرکت کویرموتور می‌باشد؛

نشانی نمایشگاه: اهواز، کیانپارس، بلوار شهید چمران، نبش خ 6 شرقی

تلفن:  5 - 33922384-061

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در همدان

نمایشگاه و فروشگاه همدان، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در مشهد

نمایشگاه و فروشگاه مشهد، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)، با اهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

رونمایی از محصولات جدید کویرموتور

عصر روز عصر روز دوشنبه سی و یکم شهریورماه جاری در محل ساختمان کویر در پاسداران، از هفت محصول جدید رونمایی شد.

در این مراسم، محمد منصوری؛ رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت و دوچرخه، مدیریت نمایندگی‌های کویر و مدیران ارشد شرکت کویرموتور حضور داشتند.

رونمایی از پنج مدل موتورسیکلت در کلاس‌های؛ کروزر، اسپرت، نیکد و ادونچر از برند "زونتس" و برندهای؛ "لامبرتا" (ایتالیا) و "رویال‌الوی" (انگلیس) که از سبک‌های متفاوت پیروی می‌کنند، بطور حتم سلایق و ایده‌های جدیدی را وارد بازار ایران خواهد کرد. شرکت کویر در نظر دارد تا چهار مدل از محصولات "زونتس" را تا پایان آذر ماه امسال و محصولات "رویال‌الوی" و "لامبرتا" را تا بهار سال 1400 روانه بازار موتورسیکلت ایران کند.

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در بابلسر

نمایشگاه و فروشگاه بابلسر، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)، با اهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

موتورسیکلت S2 150 و ST3 220 در خط تولید کارخانه کویر

بنا بر گزارش‌های رسیده از کارخانه کویرموتور در اصفهان، تولید موتورسیکلت S2 150، همچنان در خط تولید قرار دارد و تولید محصولات جدید نظیر ST3 220 نیز از ماه جاری در حال تولید است و بمرور وارد نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌ها و بدست متقاضیان محترم خواهد رسید....

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در رشت

نمایشگاه و فروشگاه رشت، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)، با اهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهربرداری از نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در نور مازندران

نمایشگاه و فروشگاه نور، بر اساس استراتژی استفاده از نمایندگی‌ها برای عرضه محصولات و فروش (B2C)،بااهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

بهربرداری از دومین نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در قزوین

فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

اولین قهرمانی برد بیندر در موتو جی‌پی با کی‌تی‌ام رقم خورد

برد بیندر مزد سال‌ها تلاش خود را در مسابقات اخیر در چک گرفت و قهرمانی را از آن خود کرد. برد بیندر موتورسوار اهل آفریقای جنوبی در نوامبر 2019 به تیم کی تی ام در کلاس  موتو جی‌پی  برای فصل 2020 پیوست و جانشین یوهان زارکو شد.

برد بیندر اگر چه در ردبول تازه وارد حساب می‌شود، اما سابقه درخشانی در موتو3 و موتو2 دارد...

تجلیل از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه کویرموتور

روز دوشنبه بیستم مردادماه جاری، طی مراسمی از قهرمانان تیم موتورسواری باشگاه فرهنگی – ورزشی کویرموتور تجلیل و قدردانی شد. سال گذشته تیم موتورسواری کویر در بخش آقایان و بانوان در مسابقات مختلف کشوری و رویدادهای چندجانبه، مقام‌های متعددی را کسب نمود. این تیم با پشتوانه افراد مجرب فنی و مربیان خود و همچنین علاقه‌مندی به ورزش مهیج موتورسواری بخصوص در موتوکراس در هر سه راند کشوری به نتایج عالی دست یافت.

نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در سمنان افتتاح شد


فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

قهرمانی تیم کویر در مسابقه چندجانبه موتوکراس آیلند کاپ

باشگاه کویرموتور با تلاش تیمی، مزد تمرینات فشرده اخیر خود را گرفت و با  ۱۰۴ امتیاز و با اختلاف مقام اول مسابقه چندجانبه موتوکراس آیلند کاپ را کسب نمود.

علی کارخانه مقام سوم، حمید مهین خاکی مقام اول، حمید جواد بیدی مقام اول، پیمان علیزاده مقام چهارم و محسن شاملو مقام چهارم

قابل توجه مراجعان محترم واحد صدور سند شرکت کویرموتور

به اطلاع می‌رساند؛ آن دسته از مشتریان گرامی که جزو مراجعان حضوری و یا تلفنی بخش اداری صدور سند شرکت کویر هستند، لطفا در روزهای شنبه تا چهارشنبه مراجعه و یا تماس حاصل نمایند. واحد صدور سند شرکت کویر از این پس در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، تعطیل است و انجام خدمات در این روز مقدور نمی‌باشد.

Ninja ZX-25R ؛ انقلابی دیگر از کاواساکی

کاواساکی Ninja ZX-25R؛ یک موتورسیکلت اسپرت 250 سی‌سی 4 سیلندر است که با یک حساب سرانگشتی می‌فهمیم که قوی‌ترین موتورسیکلت 250 سی‌سی ای است که تا به حال در دنیای موتورسیکلت ساخته شده شده است...

حضور باشگاه موتورسواری کویر در افتتاح آکادمی بین‌المللی موتورسواری و اتومبیلرانی

صبح روز پنجشنبه دوازدهم تیرماه جاری در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، نخستین آکادمی بین‌المللی موتورسواری و اتومبیلرانی، رسما افتتاح شد...

نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در کرمان افتتاح شد

نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در کرمان افتتاح شد

نمایشگاه و فروشگاه کرمان، با مدیریت رضا نظری زاده، با اهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در ستارخان افتتاح شد

نمایشگاه و فروشگاه ستارخان، با مدیریت محمدرضا هاتف، از خرداد ماه سال  با اهداف ذیل در خدمت مشتریان گرامی است؛

 • فروش مستقيم محصول به مشتری بدون واسطه و ارائه اقساط بلند مدت تا ١٤ (بدون سود)
 • نمايش محصولات در شرايط محيطي استاندارد و ايجاد حق انتخاب بهتر با نمايش محصولات مختلف در زير يك سقف
 • معرفي بهتر محصول و انتخاب بهترين گزينه بر اساس نوع نياز مشتری و تقويت برنديگ محصول

واحد (CRM) در خدمت مشتریان شرکت کویرموتور

واحد امور مشتریان شرکت کویرموتور در خصوص دریافت شکایات ،انتقادات و پیشنهادات در ساعات اداری با شماره 02155423401 الی 7 داخلی‌های 231 و 232 و 233 و شماره همراه 09379465006 (ارتباط مستقیم با رییس واحد) پاسخگویی 24ساعته تماس‌ها و پیامهای شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز است...

موتورسواری ایمن و لذت بخش را تجربه کنیم

كوير موتور ارائه‌کننده لوازم جانبی شامل انواع لباس مخصوص، کلاه، کفش، تجهیزات ایمنی و الکترونیک و دیگر اقلام مربوط به موتورسیکلت در قالب معتبرترین برندهای جهانی همچون؛

KTM اتریش/ Kawasaki ژاپن/ Vespa، Airoh، Dainese، Momo Design، Polini، AGV، TCX، LV8 و Interphone  ایتالیا/ Motul فرانسه/ Motorex سوییس/  Yuasaو Yoshimura ژاپن/ Twin Air هند/ Akrapovich اسلوونی 

طرح کلید به کلید، کلید خورد

شرکت کویر موتور پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به تعویض موتور سیکلت‌های کارکرده مدل 1395 تا 1398 با صفر کیلومتر می‌نماید. در این طرح پس از ارزیابی محصول توسط کارشناسان فنی و کارشناسان خرید،  قیمت خرید به خریدار اعلام می‌گردد پس از آن نسبت به تعویض محصول اقدام می‌گردد.

کسب ﺭﺗﺒﻪ نخست ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ برای پنجمین سال پیاپی توسط کویرموتور

با اعلام ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺍﻣﺘﻴﺎﺯ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ ﺷﺮﻛﺖ‌ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۹۸ از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) که بر اساس ﻗﺎﻧﻮن ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺣﻘﻮق ﻣﺼﺮف ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﺼﻮب ﻣﺠﻠﺲ ﺷﻮرای اﺳﻼﻣﯽ و آﯾﯿﻦ ﻧﺎﻣﻪ اﺟﺮاﯾﯽ ﻗﺎﻧﻮن ﺣﻤﺎﯾﺖ از ﺣﻘﻮق ﻣﺼﺮف ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻣﺼﻮب ﻫﯿﺎت وزﯾﺮان و دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ ﺷﺮاﯾﻂ و ﺿﻮاﺑﻂ و ارزﯾﺎﺑﯽ ﺧﺪﻣﺎت ﭘﺲ از ﻓﺮوش ﺻﻨﻌﺖ ﻣﻮﺗﻮرﺳﯿﮑﻠﺖ صورت گرفته است، اﻣﺘﯿﺎز ﻧﻬﺎﯾﯽ ﺷﺮﮐﺖ‌ﻫﺎ منتشر شد.

نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در بندرعباس افتتاح شد

اقدام عملی كويرموتور در فرهنگ صحیح موتورسواری و رعایت اصول ایمنی، عرضه تجهیزات باکیفیت موتورسواری می‌باشد. همچنين برای مراقبت از محصولات و حفظ كيفيت آنها، انواع روغن‌موتور، شوينده‌ها، چرب‌كننده‌ها، فيلترهای روغن و هوا و... با بالاترين سطح استاندارد و كيفيت جهانی و منطبق با نوع انجين محصولات ارائه گرديده است.

نمایشگاه لوازم جانبی اختصاصی موتورسیکلت "پل رومی" افتتاح شد.

اقدام عملی كويرموتور در فرهنگ صحیح موتورسواری و رعایت اصول ایمنی، عرضه تجهیزات باکیفیت موتورسواری می‌باشد. همچنين برای مراقبت از محصولات و حفظ كيفيت آنها، انواع روغن‌موتور، شوينده‌ها، چرب‌كننده‌ها، فيلترهای روغن و هوا و... با بالاترين سطح استاندارد و كيفيت جهانی و منطبق با نوع انجين محصولات ارائه گرديده است.

افتتاح نمایشگاه و فروشگاه دائمی کویرموتور در زنجان

چشم‌انداز سازمانی كوير "تغيير نگرش جامعه به استفاده از موتورسيكلت" می‌باشد. كويرموتور همواره كوشيده است تا به مجموعه‌ای از نيازهای مشتریان خود اعم از دو، سه و چهارچرخ، محصولات خيابانی، آفرود و دريايی، پاسخ مثبت بدهد...

از مسافرت با وسپای قدیمی، راضی‌ام

این دور جدید سفرهای من است و تا کنون دو سال به طول انجامیده است. 100 هزار کیلومتر را طی کردم و اگر کشورهای اروپایی رو به حساب مسافرت دور دنیای من نگذارید از 63 کشور دیدن کردم...

واحد (CRM) در خدمت مشتریان شرکت کویرموتور

واحد امور مشتریان شرکت کویرموتور در خصوص دریافت شکایات ،انتقادات و پیشنهادات در ساعات اداری با شماره 02155423401 الی 7 داخلی‌های 231 و 232 و 233 و شماره همراه 09379465006 (ارتباط مستقیم با رییس واحد) پاسخگویی 24ساعته تماس‌ها و پیامهای شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز است...

راهنمای خرید روغن MOTUL

شرکت "یکتاز سیکلت کویر" با برند کویر موتور به عنوان نماینده رسمی روغن های تخصصی انجین موتورسیکلت، با برند موتول در ایران، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود بوده است.

قهرمانی تیم موتورکس در مسابقات سوپر کراس SX

مسابقات قهرمانی جهان سوپر کراس 2018 / سری مسابقات قهرمانی SX آمریکا (AMA) با انبوهی از عناوین پیروزی با پشتیبانی برند سوئیسی MOTOREX (به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان روغن موتور جهان) در کلاس های 450SX و 250SX East  پایان یافت.

مراسم افتتاح واحد اکسسوری برگزار شد

 واحد جدید لوازم جانبی (اکسسوری) کویر موتور در تاریخ 27 و 28 مهرماه 1396 در تهران، در محل تعمیرگاه مرکزی کویر موتور به نشانی بزرگراه نواب صفوی، خیابان هلال احمر، جنب آتش نشانی، پلاک 317 افتتاح شد. 

کویرموتور، دارندۀ برترین و مجهزترین تعمیرگاه خدمات موتورسیکلت در سطح کشور

تعمیرگاه مرکزی کویرموتور با قرارداشتن در قلب بازار موتورسیکلت ایران، با در اختیار داشتن برترین تجهیزات تعمیرگاهی به عنوان مجهزترین تعمیرگاه صنعت موتورسیکلت در سراسر ایران به شما می رود. 

دیدار ریاست محترم جمهور با صنعتگران و فعالان اقتصادی در روز ملی اصناف و حضور کویر موتور در این دیدار

در حاشیه دیدار ریاست محترم جمهوری با فعالان اقتصادی، مدیرعامل شرکت کویرموتور در خصوص زمان افتتاح کارخانه جات این شرکت با جناب مهندس نعمت زاده، وزیرمحترم صنعت، معدن و تجارت گفتگو نمودند.

معرفی ویژگی های محصول وسپا پریماورا مدل 2018 (2)

نخستین گونه Vespa Primavera  که در نوع خود یک انقلاب در تاریخ وسپا بود در نمایشگاه 1968 میلان عرضه شد. پریماورای کوچک و فرز و چابک با آن انجین سرحال و پرشتابش تا سال 1982 مستمرا تولید می‌شد و بال پرواز چند نسل بود. پریماورا افسانه‌‌ای شد و یکی از چشمگیرترین موفقیت‌ های تجاری در تاریخ وسپا را رقم زد. 

موتورسیکلت Kawasaki Ninja H2 برندۀ جایزۀ جهانی طراحی iF 2016

جایزۀ بسیار معتبر طراحی iF  امسال، غول ژاپنی کاواساکی را شکار کرد و Ninja H2 را شایستۀ برترین طراحی صنعتی 2016 دانست.


مراسم اهدای این جایزه که جزو رقابتی ترین جوایز جهانی است از سال 1953 هر سال در آلمان برگزار می شود و جذاب ترین طراحی را در بخش های مختلف صنعتی معرفی می کند. 

رونمایی محصولات جدید کویر موتور برای سال 95

به دنبال استقبال محصولات کویر در سال 94 شامل انواع موتورسیکلت در کلاس های گوناگون، انواع دوچرخه، اسکوتر و اسکوتر برقی، به اطلاع علاقمندان موتورسیکلت می رساند محصولات جدید این شرکت برای سال 95 با برندهای کویر (KAVIR)، کاواساکی (KAWASAKIو کی تی ام (KTM) در نمایشگاه RIDEX 2016 واقع در مصلی تهران (29 دی الی 2 بهمن 1394) رونمایی خواهد شد. برای کسب اطلاع بیشتر با واحد فروش و نمایندگان مستقر در نمایشگاه ها تماس حاصل نمایید.

دومین نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت، دوچرخه، اسکوتر و تجهیزات وابسته به همراه قرعه کشی ویژه برای 5 نفر

بدینوسیله از شما جهت حضور و بازدید از غرفه کویر موتور در دومین نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت، دوچرخه، اسکوتر و تجهیزات وابسته، دعوت بعمل می آید. 

نمایشگاه رایدکس همچنین به همت کویر موتور میزبان بزرگترین تولید کنندگان موتور سیکلت در جهان، با نام هایی چون KAWASAKI, KTM, MV Agusta, Vespa, Hyosungمیباشد.

گردهمایی فعالان تجاری محصولات اتریش در تهران

مراسم سالیانه فعالان تجاری ایران و اتریش در تاریخ 16 آذر  1394 (07 دسامبر 2015)  با حضور بازرگانان و فعالان تجاری که به تبادل کالا بین ایران و اتریش می پردازند به میزبانی سفارت اتریش در تهران برگزار شد.

در این مراسم که مدیران شرکت کویر موتور به عنوان نمایندگی رسمی شرکت KTM اتریش نیز حضور داشتند، تعدادی از موتورسیکلت های KTM به نمایش گذاشته شد. 

سرویس فنی سیار کویر

کویر موتور، در راستای ارتقاء هرچه بیشتر رضایتمندی مشتریان و همچنین گسترش شبکه خدمات پس از فروش، اقدام به فعال نمودن سرویس سیار خود در سطح شهر نموده است. این سرویس سیار، بنا به درخواست خریداران محصولات کویر در محل مورد نظر که موتورسیکلت دچار نقص فنی شده است حاضر شده و اقدام به سرویس و تعمیر موتورسیکلت مورد نظر خواهد نمود.

روز وسپا در ایران

چهارشنبه 29 مهر ماه 94 برابر با 21 اکتبر که روز وسپا" "Vespa Day" نامگذاری شده، با حضور چندی از مدیران ایتالیایی از شرکت "پیاجیو" و شرکت تعدادی از وسپا سواران در نمایشگاه مرکزی کویر موتور، واقع در بلوار افریقا برگزار شد.


گزارش حضور کویر موتور در نمایشگاه ECTIM 2015

اولین دوره نمایشگاه تجهیزات ورزش‌های مهیج روز پنجشنبه هفته گذشته با حضور شرکت "یکتاز سیکلت کـویـر" در تهران افتتاح شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، اولین دوره نمایشگاه تجهیزات ورزش‌های مهیج از روز پنجشنبه ۱۶ مهر در باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات واقع در تهران افتتاح شد. در این نمایشگاه که به مدت ۳ روز دایر بود، بسیاری از برندهای   مرتبط با ورزش‌های مهیج، از جمله موتورسیکلت های سنگین و حرفه ای کویرموتور مانند KTM،KAWASAKI،MV AGUSTA، Aprilia و ... به نمایش در آمدند.

هشدار کویرموتور در رابطه با سوءاستفاده افراد سودجو

به اطلاع میرساند اخیرا مشاهده شده فرد یا افراد ناشناسی با معرفی خود به عنوان همکاران شرکت کویرموتور با نمایندگان و یا خریداران موتورسیکلت های این شرکت تماس گرفته و با ترفندهای زیرکانه و بهانه های مختلف مانند "واریز پورسانت" و یا "تخفیف خرید شما از کویر" و ... درخواست شماره کارت عابربانک می نمایند و به دنبال آن و کشاندن فرد به پای دستگاه عابربانک با دریافت رمز دوم و احتمالا تخلیه حساب به اهداف شوم خود میرسند.

کویر موتور، تنها نمایندۀ رسمی Kawasaki ژاپن در ایران

به دنبال استقبال گستردۀ علاقمندان موتورسیکلت از طیف بسیار متنوع محصولات آسیایی و اروپایی کویر موتور، این شرکت پس از بیست سال به عدم حضور رسمی برندهای مطرح ژاپنی در کشور خاتمه داد و هم اکنون با اخذ نمایندگی رسمی کاواساکی، غول ژاپنی صنعت موتورسیکلت به عنوان تنها نمایندۀ رسمی این شرکت در ایران برای انواع مختلف موتورسیکلت،  ATV (موتورسیکلت چهارچرخ همه جا-رو)، UTV (وسیلۀ نقلیۀ خدماتی) و جت-اسکی شناخته می شود.

نمایشگاه موتور سیکلت های برقی

حضور شرکت کویر موتور در نمایشگاه موتورسیکلت های برقی با معرفی موتورسیکلت  PIAGGIO MP3 HYBRID 300   در مرکز دایمی همایش های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت و گو

عرضۀ سری جدید رادیسون 150


.

موتورسیکلت های جدید سری رادیسون در کلاس 150 سی سی برای اولین بار در ایران در این کلاس از سوی شرکت یکتاز سیکلت کویر وارد بازار شد.